אחים רזניקוב (2012) בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אינסטלציה

 
 

מחלקת תכנון

 
תכנון אינסטלציה
 
מחלקת התכנון של חטיבת האינסטלציה מתמחה בתכנון מערכות מסוגים שונים, לרבות: אינסטלציה, כיבוי אש אוטומטי (ספרינקרלים), הסקה, אספקת מים, אוויר דחוס וכמו כן מערכות להולכת צנרת.

האחים רזניקוב הרכיבו צוות מקצועי ביותר, המנוסה בהכנת תכניות סניטריות לצורך קבלת רישיון עסק ובהגשתם לגורמים המאשרים: משרד הבריאות, המשרד להגנת הסביבה ועוד. צוות המחלקה כולל מהנדסים והנדסאים מתחומי האינסטלציה וההנדסה האזרחית וכמו כן שרטטים מומחים. השימוש בתוכנות המתקדמות ביותר בתחום הנדסת המכונות (אינסטלציה), כגון AutoCAD Mep ו- Revit Mep, מאפשר למתכננים לבצע תיאום מערכות (סופרפוזיציה) ולהבטיח תוצאה מדויקת ואיכותית במיוחד. בתחום התכנות והשרטוט, נעשה שימוש בתוכנות כמו Fire Elite ו- Pipe Flow לטובת ביצוע חישובים הידראוליים מדויקים.
 
 
 

מחלקת ביצוע

 
ביצוע אינסטלציה
 
מחלקת הביצוע של חטיבת האינסטלציה מבצעת מגוון עבודות אינסטלציה, הכוללות בין היתר: אינסטלציה סניטרית, מערכות הסקה ומערכת כיבוי אש אוטומטית (ספרינקלרים). למחלקה ניסיון עשיר בביצוע עבודות מורכבות ונקודתיות במבני ציבור, רבי קומות, מבני תעשייה, שטחי ציבור, רחובות, בסיסי צה"ל ובתים פרטיים.

במחלקת הביצוע פועלים 5 צוותי עבודה הכוללים מהנדסים והנדסאים. בראש כל צוות עומד מנהל בכיר ומנוסה, הנוכח באופן קבוע באתר הבנייה ומנהל תקשורת רציפה עם מזמין העבודה או עם הקבלן הראשי של הפרויקט. על מנת להבטיח שירות מדויק ואיכותי, כל פרויקט כולל ליווי הנדסי, גם אם עבודת התכנון נעשתה על-ידי גורם אחר.